Meie

Kampaania „CERRO“ tegeleb hulgi – ja jaekaubandusega, toidu,- liha,- piima ja  külmutatud toiduainetega, samuti ka jookidega. „CERRO“ asutati 1992 aastal ja oma alustamisest suurendab oma tegevuse valdkonda, suurendab assortimendi, parandab klientide jaoks töötingimusi. Meie hindame meie püsikliente, meie koostöö põhineb vastastikusel usaldusel ja individuaalsel lähenemisel. Nende aastatega oleme teeninud usaldusväärse partneri mainet.

Täna „CERRO“ – on üks peamistest lihatoodete tarnijatest Eesti turul. „CERRO“ samuti loob tarnimisi Rootsi ja Soome. Kkõik vorstitooted, kruubid, konservid, või – ja rasvatooted, küpsised, joogid – see ja palju muud on „CERRO“ laos.

Meiega Teie unustate probleemidest, mis on seotud poodides vajalike kauba otsimisega. Meie teeme ostuprotsessi võimalikult kiireks, taskukohaseks, mugavaks ja ökonoomseks.

Kõik kampaania tooted ja teenused on sertifitseeritud. Me hoolikalt valime kauba assortimendi ja garanteerime kauba kvaliteeti. Kampaania „CERRO“ toimetab tooteid nii juriidilistele kui ka füüsilistele isikutele.

Meie firma teostab pidevalt aktsiaid ja alandab hindu suure nõudlusega toodetele. See võimaldab meie klientidel osta kvaliteetseid ja sertifitseeritud tooteid soodsatel tingimustel.

Meie meeskond on ühise meeleoluga sõbralik kollektiiv, kes püüab olla parim teenuste pakkuja  elanikkonnale, mis on kampaania peamiseks eesmärgiks. Firma töötajad alati aitavad Teil valida ja tellida vajalikke kaupu. Teie poolt tellitud vajaliku kauba puudumisel meie spetsialist võimaluse korral pakub Teile analoog .

„CERRO“ pidevalt liigub edasi. Täna meie  ettevõtte on ainuturustaja Eesti territooriumil selliste kuulsate Euroopa kaubamärkide nagu Zakład Mięsny “LUX”, Zakład Mięsny “Pelikan”, Estover, Saaremaa Lihatööstus, Otepää Lihameistrid ja teised.